Cuma, Ağustos 28

sik açılımı


o açılım, bu açılım derken alın size sik açılımı. mecazen değil hakikatten sik açılımını gözler önüne seriyorum. o sik açılacak, benden söylemesi. ayriyetten internette böyle fotoğraf bulacam diye anama babama yakalansam halim nice olurdu.

Perşembe, Ağustos 20

uğur dündar bugün bol giymiş

çağımızın hastalığı nedir diye sorsak sokaktaki vatandaşa, kalp der, aids der, babama sorsan yüksek tansiyon amına koyayım der. ama çağımızın hastalığı stres arkadaşlar. bunu bilelim, dost meclisinde, ortamlarda bu bilgimizi insanlarla paylaşarak " aa ne kadar da bilgili çocuk" etiketini yapıştıralım üstümüze. ve uzun yıllar çalışan bilim adamları var bildiğiniz üzere, bunlar ota boka çalışıyorlar. bizim evin musluğu bozulmuş desem oturup yıllar boyu süren araştırma yapacaklar, öyle manyak adamlar bunlar. tabii bu hastalığa da çare buldular, doğal yollardan alternatif tıptan yararlandılar. onu bunu siktir ette stres bileziği buldular, buldukları yetmiyormuş gibi gazeteyle birlikte dağıttılar. gazetenin verdiği stres bilezikliğini takmış bir memleketin insanıyız biz. stres bileziği kesmedi, yogadır, nefestir, auradır, karmadır herkes bişeye sarıldı. hatta tarkan karma diye albüm bile çıkardı, yetmedi ecnebiler dizisini yaptı. ben de yıllar süren bir takım araştırmalar yaptım, istişareler yaptım, halvete girdim. ve akıl almaz bir sonuca ulaştım. önce tüm hindistan'ı olsun çin'i olsun bu tip memlekete küfürler ettim. yetmedi mistisizmin ecdadını sikeyim dedim. karmanın beni getirdiği yer dünyanın kırılma noktasıymış meğer. şimdi sözlerime kulak verin insanlar, bunu okuduktan sonra hiç birşey eskisi gibi olmayacak. öncelikle bu tip ruhiyat temizleme işine para kaptıranlar, hemen kaçın o kurslardan, stres bileziği alanlarda gitsin hurdacıya satsın. çünkü karmanın özünü buldum özünü!
İŞTE KARMA FELSEFESİNİN GERÇEK YÜZÜ!!!!!
seversen sikilirsin, sikersen sevilirsin.
işte karmanın iğrenç yüzü bu arkadaşlar. yıllarca yediler sizi karma diye, ying yang diye, iyi kötü diye. meğer hepsinin altında yatan ana fikir buymuş. karma dediğin bundan ibaretmiş meğer.

Cumartesi, Ağustos 15

ferdi tayfur dinlemek çok güzel

hüzünbaz dj, çılgın karikatürist, naif insan enrah bulut'la kuzen oluyoruz malumunuz. aramızda pek yaş farkı olmaması ve çocukluğumuzda aynı semtte olmamızdan ötürü beraber büyüdük. ve biz büyürken hayatta en çok zorlandığımız şey kadınlar değildi, hayır. bizi sıkıntıya sokan tek şey siz ikiz misiniz diye soranlara "hayır biz teyzeoğluyuz" diye cevap vermekti. başta eğlenceli geliyordu, ulan çok benziyormuşuz birbirimize, ikiziz oğlum biz diye ufak hayal dünyamızda çeşitli kurgular yapıp eğleniyorduk. ama zaman geçtikce can sıkıcı bir hal almaya başladı bu durum. beni, enrah'ın ikizi, enrah'ı da aras'ın ikizi diye çağırıyordu insanlar. çocukluk travmamızdı bu bizim. işin garip tarafı biz birbirimizi hiç benzetmiyoruz. şu yaşımıza geldik hala insanlar "aa siz ikiz misiniz, siz kardeş misiniz" diye soruyorlar. enrah'ın esas kardeşi olan samcığı ise kimse umursamıyor, biliyorum içerliyor çocuk. üçümüz yanyana geldiğinde kardeşlerden daha çok daltonlara benziyoruz, neyse samcık bıyıkları kestide soyutladı kendini. buraya kadar herşey açıksa olaya gelelim. şimdi efendim bu enrah olucak şahıs, yıllarca chester bennington'a benziyorum diye dünyanın ekmeğini yedi, ortamların piçi oldu çıktı. şimdi ey duyarlı insan, ey vicdan sahibi şahıs, söyle bana. madem biz bu adamla bu kadar benziyoruz, ikiz diyorlar kardeş diyorlar. be estetiğini siktiğim aleminde bu kadar benzediğim adam chazzy'e benziyor diye karizmasına karizma katarken, aynı insanlar beni nasıl ümit besen'e benzetiyorlar, cemil ipekçi'ye benzetiyorlar, sophie ellis bextor'a benzetiyorlar. insanlığa inancım kalmadı, adaletinin amına koyayım dünya.

Salı, Ağustos 11

genç kızların korkulu rüyası

işte ırz düşman!!!


"seks türkiye'de tabu abi". bu cümleyi belki milyonlarca kez duyduk, okuduk. dünyanın en pis klişelerinden biri de bu cümle. diğer önemli bir husus, bekaret. tabii şöyle bir durumda söz konusu, bizim erkeklerimizin hepsi dünyanın en seksi ve çekici adamı olduğu için, ve bunlar ortalama günde 5 kadınla yattıkları için, bekaret onlarında gözünde değeri olmaması lazım değil mi? değil işte, o öyle değil. herkes şuna siktim, bunu siktim deyipte "evleneceğim kadın bakir olmalı aga" mantığı nedir. yo yo, burada duyarlı erkek triplerine girmiyorum. kadınlarımızda da var bu denyoluk, bekaret çok kutsal, çok önemli bişey. gerçi seks türkiye'de tabu abi, toplumumuz kabul edemez böyle bişeyi. ya her ne sikimse işte, böyle olaya sosyal duyarlılık tadında yaklaşayım dedim de beceremedim. şimdi efendim ben gördüğüm, duyduğum, okuduğum üzere genç kızlarımızın en büyük derdi "acaba bekaretim bozulmuş mudur?". ve yine seksin kralı, padişahı haydar dümen'in sayfasından anladığım üzere evlenmeden evvel bekaretini kaybetmiş kızların %98'i bisikletten düşmüş, veya bisikletin selesiyle bir ilişkileri olmuş. ilişki dediysem girmiş işte bunlara, konuşturmayın lan beni kötü kötü. o zaman dedim ki kendi kendime, ulan ne pis bişeymiş bu bisiklet. dünyanın en sapığından daha kötü, daha zalimmiş. bunu anlamamla yolda geçen çocuğun bisikletine tekmeyi koymam bir oldu, çocuğun babasıyla olan münakaşımızı burada anlatmak istemiyorum. ama görüldüğü üzere bisiklet hem ırz düşmanı, hem insanları birbirine düşüren bir şeytan icadı. genç kızlarımızın artık canı yanmasın, hayalleri kararmasın diye bu şerefsizin fotoğrafını yayınlıyorum. tanınmasın diye siyah bantta çektim, niye böyle denyoluklar yapıyorum inan bilmiyorum.

Perşembe, Ağustos 6

Sami Hazinses ve Kadınları

yesari'de gördüğüm bu yazı dizisini başka birinde daha gördüm. güzel güzel bahsetmiş, ulan dedim ben neden yapmıyorum. çünkü dostlar, sözkonusu kadınlarsa söz hakkı benimdir.


liv tyler: kim ne derse desin dünyanın en güzel kadını. bir insan evladı bu kadar güzel olmamalı diye düşünüyorum bazı geceler, annem de gizli gizli babama diyor ki "bu çocuk çok içine kapandı, evlendirelim bunu". babama liv tyler'ın posterini gösteriyorum, "alırız" diyor. sorsan manavdan domates alıyor, biber alıyor sanki. ulan liv tyler bu, nasıl alıyoruz. yıllardır her dost meclisinde o'na olan sevgimi, aşkımı dile getirdim. dediler ki liv sana yar olmaz, dediler ki bu aşktan vazgeç. söz, yılmadım yılmayacağım. sikilmez.


charlotte gainsbourg: çemçük ağızlıların en güzeli. anasına bak kızını al atasözünün gerçeğe dönüştüğü insan. hele birde içli içli şarkı söylemesi yok mu, oy gadan belan bana gelsin diye türküler çığırıp, bozlaklar söyleyesim geliyor sana ay yüzlüm. her türlü gideri var.


asia argento: kadınlarım arasında bana en yakın olan. hem istanbul'a sıklıkla gelip gitmesi, hem üstsüz dj olarak nam salması ki üstsüz bu yanıyodur lan mantığıyla hareket ettiğimden, bana verir gibime geliyor. zaten babası, müstakbel kayınpederim dario'nun sıkı bir hayranı olmam işimi daha da kolaylaştırır diye düşünüyorum. sikilir.


kate winslet
: şimdi senin ne kadar harikulalde bir oyuncu olduğundan, aldığın oscar ödüllerini sonuna kadar hakettiğinden filan bahsedebilirdim. eğer burası sinemayla ilgili bir yer olsaydı. ama bitiyorum ulan sana. ayriyetten evli olan tek kadın sensin, sam abi kusura bakmasın. o'nu da çok seviyoruz ama kusura bakmasın. çoluğunla çocuğunla gel kabul kate, ev var, dükkan var, tarla var. gül gibi geçinir gideriz be. ha ağzını yediğim kate'i.


cate blanchett
: o ki ağzıynan, mermer gibi teniylen beni benden almış. o ki nice koç yiğitlerin aklını bir bakışıylan almış. hal böyleyken benim bu güzelliğe kayıtsız kalmam düşünülemez. yalnız sen de evlisin, kate'te bırakacaktım evlilere olan ilgimi ama ne yapayım yani, güzel gözlerinden sen suçlusun cate.


porno filmlerde karşıma çıkan kadın: adını bilmiyorum, hoş öğrenmek için çaba da sarfetmedim. ama yaptığın işleri gerçekten beğeniyorum. hani tam bir metod oyuncususun. belki de amerikada avrupada bir markette çalışıyorsun, bir cafede garsonsun. ama biz türküz be güzelim, oktay kaynarca mafya rolü canlandırdı diye o'nu mafya sanan insanlar var, tecavüzcü coşkun'un arkasından taş atan insanlar var. hal böyleyken ben de oynadığın rolü üzerine yapıştırmışım, seni hakikatten filmlerde canlandırdığın hizmetçi gibi, hemşire gibi düşünüyorum. sikilir.

Pazar, Ağustos 2

yemek katam yersin?

bebetom, sarı çiçeğim
ay yüzlüm, saf bakışlım.
biliyorum ekonomik krizdesin,
biliyorum çıkmazlardasın,
ama bebeğim
eğer bu çıkmaz yüzünden
yemekteyiz'e katılırsan,
sana ana avrat küfür ederim.
ekran başında
diğer rakipleri desteklerim.
çünkü dudu dillim,
aynı evdeyken
ekmek kesmekten aciz,
yumurta pişirmeyen seni
ekran başında musakka yaparken görürsem
yıllarıma yanarım.
ve eğer ahu bakışlım,
eğer ki yemeğinin içinden
kıl çıkarsa,
sakın söyleme bunu ev sahibine.
ağda yapmadığını söylerse yüzüne,
ekran başındaki 72 milyona rezil olursun.
eğer yemeğin eti pişmemiş,
yağı çok olmuş, tuzu yokmuş
gibi eleştirilerde bulunursan,
ben seni samimi bulmam.
bilirim ki o 45 beden olmuş bedenin
tuzuymuş, yağıymış demeden
lüplettiğinden, götürdüğünden olmuştur
diye,
anama babama gaz verir
kötülerim seni.